OOP

OOP Detay icin tıklayınız

    object oriented programming..(OOP)
nesnel programlama türkçesi, ilk olarak simula ile başlamıştır ve inanılmaz yaralarından dolayı günümüzdeki modern programlama dillerinin çoğu desteklemektedir.
olay şudur;
her komut kümesi kendi kendini idare edecek kadar düzgün olmalı ve birbirinden bağımsız olmalı sonra ise bi exe vs. yardımı ile çağırılmalı ve gerekirse birbirleri ile beraber uyum içinde çalışabilmelidir.
daha onceden gelen yordamsal(method) programlama, yapısal programlama, jenerik programlama vs. hem performans hemde işleyiş açısından kötüydü. çünkü hepsi bir function kümesi altında idi. yani zincirin bir halkası kopunca gerisi yere düşüyordu.
ya programı çok korkak yazmak gerekliydi yada bütün programı önlemler çerçevesinde yapmak gerekiyordu. ve performansı çok kötü etkiler bunlar.. 

 

  Devamı icin bakınız OOP 0

Projeler

 • 03
  Haz

  Hes Kodu entegresi

  Hes Kodu entegresi
 • 30
  Ara

  Lojistik sektöru icin GPS

   Lojistik sektörune yönelik uygulama geliştiren muşterimiz icin arka planda da calışan gelişmiş GPS uygulaması tamalandı
 • 14
  Ara

  Ucak bileti projesi

   Antalyanın önde gelen seyahat acentelerinden olan muşterimiz icin yaptığımız ucak bileti projesi tamamlandı
 • 15
  Kas

  Tatil Projesi tamamlandı

   Online otel,ucak ve tur rezervasyonu sağlayan ve alt acente ile hotel b2b modulleri de barındıran müşterimizin yeni projesini başarıyla bitirdik  
 • 03
  Eki

  Yeni Turizm projesi tamamlandı

   Önde gelen seyahat acentelerinden olan müşterimizin yeni turizm rezervasyon projesi web ve mobil uygulama olarak tamamlandı  

Etiket Bulutu